نقاشی ساختمان

کاشی کارینقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان بی‌شک یکی از عناصر اصلی زیبایی و آرامش در محیط زندگی، رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان است. نقاشی از هر دو منظر جلوه ظاهری و کیفیت بسیار حائز اهمیت است. می‌توان گفت مهمترین بخشش در نقاشی، زیر سازی با کیفیت است. علاوه بر اینکه نقاش باید در این مرحله بسیار وسواس به خرج دهد، استفاده از متریال با کیفیت در این مرحله بسیار مهم است. اگر در مرحله زیرسازی آنچه گفته شد انجام نپذیرد،

در مدتی نسبتاً کوتاه رنگ دیوار دچار ترک‌ و پوسته پوسته شدن می شود و با سرد و گرم شدن هوا به صورت تدریجی رنگ ور مل‌آید که یکی از بدترین مواردی است که در بسیاری از خانه ها و ساختمان ها دیده می شود. همچنین اگر در اجرای مرحله رنگ‌آمیزی ساختمان برخی ریزه‌کاری های مهم نادیده گرفت شوند در همان ابتدا موجب نارضایتی شما خواهد شد. برای مثال می‌توان به امواجی که در سطح نقاشی شده ایجاد می‌شود و همچنین به جای ماندن رد قلموی نقاشی اشاره کرد.

با در نظر گرفتن تمامی این موارد، واضح است که رنگ‌آمیزی و نقاشی ساختمان امری ظریف و حساس بوده و اجرای صحیح آن نیازمند مهارت و دقت بالایی است. بنابراین تمام مراحل، باید منظم، با حوصله و دقیق انجام شود تا هم از نظر کیفیت و هم از نظر ظاهر ، نتیجه‌ی مطلوب را در پی داشته باشد. بسیاری از افراد هنگام اقدام برای نقاشی ساختمان، با قیمت‌ها و شرایط متنوعی مواجه می شوند که بعضاً تصمیم‌گیری را دشوار می‌کند. در نهایت نیز عموم مشتریان از خدمتی که دریافت کرده‌اند، راضی ‌نیستند.

خدمات نقاشی ساختمان در تهران در اوستاپ، بهترین نقاش‌های ساختمان جمع‌آوری شده و تمامی آنها فعالیت‌های خود را طی فرآیندی مشخص و دقیق و به علاوه با استفاده از بهترین متریال موجود در بازار به انجام می‌رسانند. متخصصانی که سابقه همکاری با آنها در پروژه‌های ساختمانی پیشین به چندین سال رسیده و پس از سال ها گزینش در پروژه های مختلف گرد آوری شده‌اند. مجموعه یاور این اطمینان را می دهد که خدمتی ارائه خواهد شد که خیال مشتریان از کیفیت، قیمت مشخص و نحوه‌ی ارائه‌ی خدمت راحت خواهد بود.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

رنگ آمیزی سقف

گر یک سقف بلند را با رنگ تیره تر از دیوار ها رنگ آمیزی کنید کوتاه تر به نظر میرسد. با همین روش میتوانید رنگ سقف را روشن تر از دیوارها بگیرید تا بلندتر دیده شود. استادکاران نقاشی ساختمان رنگ سقف را با ترکیب کردن کمی تیره تر و یا روشن تر میکنند تا جلوه مناسب اتاق را ایجاد نمایند. اگر از همان رنگ سقف برای رنگ کردن چارچوب در و قرنیز دیوار نیز استفاده کنید اتاق دلنشین تر و متناسب تر به نظر خواهد آمد.

در نقاشی ساختمان همیشه یک نقطه کانونی برای فضا در نظر بگیرید. با رنگ متضاد دیوار و قرنیز و یا تیره تر کردن یک دیوار میتوان به سادگی ظاهر هر اتاقی را تغییر داد، با انتخاب مناسب رنگ های دیوار میتوان کاری کرد اتاق کوچکتر یا بزرگ تر به نظر برسد. هر جزء خاص اتاق را میتوان با انتخاب رنگ درست در کانون توجه قرار داد. راه پله های نرده ای که در میان اتاق قرار دارند اگر کمی تیره تر از دیواره ها رنگ شوند به یک نقطه کانونی خارق العاده تبدیل میگردند.

با بکار بردن رنگ های خنثی در نقاشی ساختمان میتوانید فضا را شیک و مد روز نشان دهید. منظور از رنگ های خنثی سفید و شیری و کرم ساده نیست. برای مثال میتوانید دیوارها را به رنگ کرم در آورید و از قهوه ای با تناژ قرمز برای قرنیز استفاده نمایید. حال با انتخاب اثاثیه رنگی مثل مبل و کوسن های رنگی یک فضای شیک و مد روز ایجاد نمایید. رنگ های خنثی دست شما را باز میگذارند و هر زمان که بخواهید با چند تغییر ساده در اثاثیه میتوانید حس و حال اتاق را تغییر دهید. همچنین میتوانید از طیف های روشن تر یا تیره تر رنگ های خنثی در نقاشی ساختمان کمک بگیرید و ظاهر اتاق را مطابق سلیقه خود تغییر دهید. به خاطر داشته باشید هر چه رنگ اتاق روشن تر باشد بزرگ تر به نظر میرسد.

گروه نقاشی ساختمان یاور با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای ترین نقاشان در این حرفه در زمینه انواع نقاشی ساختمان شامل نقاشی ساختمان با رنگ روغن، نقاشی با رنگ پلاستیک نقاشی با کنیتکس، نقاشی با رنگ آکریلیک و نیز استفاده از بهترین رنگها مثل جوتن آماده همکاری و خدمت رسانی به شما همشهریان تهرانی می باشد.

این گروه نقاشی ساختمان را بصورت ترکیبی فراهم نموده و شما دیگر لازم نیست دیوار منزلتان را بصورت یکدست با یک رنگ نقاشی نمایید.

شما می توانید در کار نقاشی ساختمان ترکیبی از چند رنگ را بکار برده و با استفاده از رنگ های روغن ، پلاستیک ، همچنین رنگ هایی نظیر رنگ مالتی کالر و غیره استفاده نمایید.

در کار نقاشی ساختمان معمولاً مرسوم است که نقاشی سقف را با استفاده از رنگ پلاستیک انجام می دهند.

برخی از زمینه های فعالیت نقاشی ساختمان و منزل را در لیست زیر خدمتتان ارائه می دهیم

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی نمای بیرونی ساختمان

نقاشی ساختمان  در غرب تهران

نقاشی دیوارهای سرویسهای بهداشتی

اتحادیه نقاشی ساختمان

همچنین این گروه قادر است از رنگهای متالیک و پلی استر نیز در کار نقاشی منزل استفاده نماید.

رنگ های برای قسمت های مختلف منزل

  1. آشپزخانه

آشپزخانه قلب منزل است و نیازمند توجه بسیاری است، برای همین باید از رنگ های فلت یا مات به هیچ وجه استفاده نکنید، زیرا اصلا مناسب آشپزخانه نیست. آشپزخانه باید روشن باشد و هرچه روشن تر باشد، فضای کلی خانه را شاداب تر و روشن تر خواهد کرد. نوع رنگی برای آشپزخانه به کار میرود، رنگ مخصوص نمای داخل است. سعی کنید کمی از رنگ های براق روشن استفاده کنید زیرا این رنگ است که بر اشتهای افراد تاثیر گذار است.

  1. حمام

به خاطر وجود رطوبت زیادی که در حمام است، حتما باید از نوع رنگ مخصوصی استفاده کنید تا در برابر رطوبت مقاوم پذیر باشد. نوع رنگی که برای این قسمت به کار می رود، رنگ مخصوص نمای داخل است و همچنین حتما باید برچسب مخصوص حمام روی آن خورده باشد. توصیه می کنیم که مانند آشپزخانه حتما از رنگ های روشن برای حمام مانند آبی روشن یا کاشی های سفیدرنگ استفاده کنید.

  1. سقف

در خصوص سقف و اهمیت آن در منزل بارها صحبت شده است. سقف دیوار مجزای منزل نیست و حتما باید از رنگ مخصوص برای آن استفاده کرد، زیرا فرمول خاصی برای تولید آن به کار می رود. بهترین رنگی که برای سقف استفاده می شود، رنگ سفید است. توجه کنید که برندهای مختلفی برای رنگ های سقف وجود دارد ولی باید دقت کنید که حتما از رنگ های باکیفیت استفاده کنید. توصیه دیگر این است که حتما از رنگ های فلت و ساده استفاده کنید، زیرا هرچه ساده تر باشد، تمایز آن ها با دیوار بهتر است.

  1. چهارچوب ها

چهارچوب ها درست است که از فضای کوچکی برخوردار هستند اما توجهی که باید به آن ها شود، بیشتر از بقیه مکان ها می باشد. رنگ هایی که برای چهارچوب ها استفاده می شود، کاملا خاص است برای حتما باید از رنگ های براق و قلموهایی استفاده کرد که رد و اثر آن ها نمانند.

  1. دوش های حمام و ابزارها

شاید دوش های حمام و ابزارهایی مانند لوله ها خیلی در نظر اول مورد توجه قرار نگیرند، اما باید بدانید رنگ کردن آن ها همیشه باید مورد توجه قرار گیرد. البته ما رنگ خاصی برای این ابزارها نداریم و اصولا همان رنگ عادی که برروی دیوار به کار می رود هم می توان استفاده کرد. یکی ازموارد استفاده، موقعی است که لوله شما زنگ رده است که می توان تا حدی از خراب شدن آن پیشگیری کرد.

  1. کاشی ها

کاشی ها ازمواردی هستند که ممکن است که در خیلی از مکان های منزل مانند سرویس های بهداشتی و آشپزخانه به کار بروند. اصولا کاشی ها رنگ نمی کنند مگر اینکه خراشیدگی آن به حد بدی باشد که اصولا سعی می کنند آن ها را تعویض کنند که مستلزم پرداخت هزینه گزافی است. ولی برای کاشی کاری رنگ های مخصوصی وجود دارد که حتما باید از آن ها استفاده کنید.

  1. اتاق ها

اتاق ها دیگر مکانی هستند که حتما باید از رنگ های روشن در آن ها استفاده کنید. توصیه می کنیم که به هیچ وجه از رنگ های سفید براق استفاده نکنید. سفید های شیری یا رنگ های روشن مانند صورتی، سبز و غیره که دیگر سلیقه ای برای اتاق ها مخصوصا اتاق بچه ها توصیه می شود.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *